افتتاح مجتمع رفاهی امام رضاعلیه السلام در دهه فجر در سربیشه

مدیرکل حمل و نقل خراسان جنوبی خبر داد؛
افتتاح 9 پروژه حمل و نقل خراسان جنوبی در دهه فجر

خبرگزاری فارس: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی از افتتاح 9 پروژه از جمله خانه حمل و نقل استان همزمان با دهه فجر خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد وحدتی‌فرد ظهر امروز در جمع انجمن‌های صنفی حمل و نقل استان با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: تلاش‌های انجام شده در 30 ساله انقلاب اسلامی ایران بارزترین نمود خواستن و توانستن است.
وی کمک به توسعه و سازماندنی حمل و نقل جاده‌ای، ایجاد زمینه واگذاری امور به تشکل‌های غیر‌دولتی و فضای خدمات برای بخش خصوصی و پیاده‌سازی اصل 44 قانون اساسی و هدفمند‌کردن تشکل‌های صنفی حمل و نقل را از مزایای خانه‌های حمل و نقل برشمرد.
وحدتی‌فرد پارک‌های ترافیک اسدیه، قاین و فردوس به مساحت 6 هزار متر مربع، خانه حمل و نقل استان، مجتمع‌های خدماتی رفاهی دهشک قاین، محراب مود و امام رضا (ع) سربیشه به مساحت 47 هزار و 200 متر مربع و ساختمان پلیس راه قاین با مساحت یک هزار و 500 متر مربع را از پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر در استان عنوان کرد.
وی اظهار گفت: برای اجرای این پروژه‌ها حدود 32 میلیارد ریال هزینه شده است که حدود 70 درصد از محل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و 30 درصد هزینه دولتی در برداشته است.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی تصریح کرد: هدف از اجرای پروژه‌ها ارتقای سطح آگاهی کودکان و آموزش قوانین و مقررات و ایجاد محیط تفریحی امن برای کودکان، ایجاد امکانات برای رفاه حال مسافران جاده‌ها و ارتقای سطح ایمنی در محورهای مواصلاتی و نظارت کنترل تردد جاده‌ای در استان است.

; ۱۱:٥۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٢ بهمن ،۱۳۸٧