اختصاص 12میلیارد تومان اعتبار به شهرستان سربیشه

استاندارخراسان جنوبی گفت: 82 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری در سند توسعه ملی دیده شده که سعی خواهیم کرد بیش از 12میلیارد تومان به شهرستان سربیشه اختصاص یابد.

 
به گزارش خبرنگار آوای سربیشه ،استاندارخراسان جنوبی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سربیشه و در جمع مسئولین این شهرستان  گفت: امروزه با نگاهی که مسئولین استانی و نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی دارند، زمینه های خدمت بیش از پیش به مردم فراهم شده است.

 

وجه اله خدمتگزار ، با اشاره به وجود 460کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان، گفت:برای حفظ و ارتقای امنیت پایداری که امروز در مرز وجود دارد باید حداقل های زندگی ومعیشت برای مردم این منطقه فراهم شود.

وی به راه اندازی نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اشاره کرد و افزود: با پیگیری هایی که در این زمینه انجام شده اقدامات وتعهدات اولیه فراهم شده و انشاءا... به زودی این نمایندگی در استان راه اندازی خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی در زمینه جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف در استان اشاره کرد و ادامه داد: با پیگیری هایی که انجام شده دراین راستا صندوق توسعه ملی نیز تسهیلاتی به سرمایه گذاران پرداخت خواهد کرد.

وی خاطر نشان ساخت:82 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری در سند توسعه ملی دیده شده که 12میلیارد تومان به شهرستان سربیشه اختصاص پیدا خواهد کرد.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید