بانوی ملی‌پوش خراسان جنوبی به اردوی تیم ملی تیراندازی پیوست

رئیس هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گفت: نجمه خدمتی با دعوت رسمی فدراسیون تیراندازی به اردوی آمادگی تیم ملی پیوست.

به گزارش آوای سربیشه، محمدرضا نایاب امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: فدراسیون تیراندازی از بانوی تیرانداز ملی‌پوش خراسان جنوبی برای شرکت در اردوی تیم ملی دعوت به عمل آورد.

وی افزود: نجمه خدمتی به همراه 17 تیرانداز دیگر ملی‌پوش در این اردو، تمرینات خود را زیر نظر مربیان بین‌المللی فدراسیون از امروز در سالن تیراندازی 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز کردند.

رئیس هیئت تیراندازی خراسان جنوبی تصریح کرد: در اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی ورزشکاران برای شرکت در مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی با آخرین اطلاعات روز رشته تیراندازی و نحوه رقابت با رقیبان آسیایی خود آشنا می‌شوند.

نایاب خاطرنشان کرد: هفدهمین دوره از مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیایی اینچئون کره جنوبی از 29 شهریورماه امسال به مدت سه روز برگزار می‌شود و ورزشکاران 6 کشور آسیایی در 39 رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی گفت: نجمه خدمتی تاکنون بیش از 10 مدال قهرمانی تیراندازی کشوری، سه مقام قهرمانی و نایب قهرمانی آسیایی و کسب سهمیه المپیک را در پرونده ورزشی خود دارد و به عنوان پدیده تیراندازی در رده سنی نوجوانان کشور مطرح است.

 

/ 0 نظر / 11 بازدید