همه با هم باید برای راه آهن فریاد بزنیم

باید همه باهم برای اتصال از مرکز و دیگر نقاط استان به خط آهن سراسری فریاد بزنیم .از نظر نماینده مردم بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی برخورداری از خط آهن خواسته به حق مردم استان است. حجت الاسلام عبادی بارها درباره این مطالبه مردم گفته و گزارش هایی از پی گیری های جدی نمایندگان نیز داده است. دیروز هم دوباره در جلسه شورای اداری استان از این خواسته گفت وحتی تاکید کرد که همه باهم برای برخورداری از این امکان ویژه فریاد بزنیم .به گزارش قاسمی خبر نگار ما او در این جلسه به سفر رییس جمهور اشاره کرد و افزود: هرچند زمان قطعی سفرمعلوم نیست اما باید مطالبات استان به ویژه راه آهن مورد نظر باشد . توجه بیشتر به روستاها با تداوم خشکسالی ها،اعتراض های مردمی به منابع طبیعی و حل مشکلات مردم در این بخش ،رسیدگی به تعاونی های مسکن ، کمبود پزشک متخصص به ویژه درزمینه سرطان، تسریع درتکمیل پروژه های ناتمام ورسیدگی به دوبانده سازی جاده ها ،بیمارستان های ناتمام ،استادیوم ورزشی و...ازدیگر توصیه های وی بود.

این نماینده مردم برخی از مشکلات فرهنگی استان را نیاز نشریات به تقویت ، رضایت مندی درتوزیع مطبوعات استانی ، نبود کتابخانه مرجع در استان ، پراکندگی کتابخانه های موجود ،آسیب های ماهواره و....عنوان کرد .

حجت الاسلام «عبادی» تاکیدکرد: اگر قرار بر تغییر مدیران است این کار هرچه سریع عملی شود تا مدیران بدون بلاتکلیفی کار کنند.

او در این جلسه بر پاسخ گویی درست و به موقع به سرمایه گذاران تاکیدکرد و بی توجهی در ا ین کار را موجب دلسردی دیگر سرمایه گذاران برای ورود به استان دانست.

منبع خبر:روزنامه خراسان

/ 0 نظر / 11 بازدید