5/29 هکتار زمین به مسکن مهر سربیشه اختصاص یافت

مدیر‌کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی:
5/29 هکتار زمین به مسکن مهر سربیشه اختصاص یافت

خبرگزاری فارس: مدیر‌کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به بیان پیشرفت‌های مسکن مهر در سربیشه پرداخت و گفت: در این شهرستان حدود 5/29 هکتار زمین برای اجرای طرح مسکن مهر اختصاص داده شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن خراسان جنوبی، علی اصغر آسمانی‌مقدم در بازدید استاندار خراسان جنوبی از پروژه‌های سربیشه اظهار داشت: در سربیشه 901 متقاضی نهایی مسکن مهر وجود دارد که از این تعداد 566 نفر اقدام به پی‌ریزی، 119 واحد اسکلت و 47 واحد نیز سقف را اجرا کرده‌اند.
استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: طبق تصمیمات متخذه و تاکیدات مطرح شده در شورای مسکن استان، اجرای مسکن مهر در سربیشه روند خوبی داشته و شتاب پروژه‌ها قابل تقدیر است و موجبات رضایت‌مندی مسئولان امر را کسب کرده است.
قهرمان رشید افزود: 45 درصد از میانگین پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در استان مربوط به سربیشه است و ادامه این امر تلاش و همت مضاعف مسئولان را می‌طلبد.
محمدرضا صابری، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران استانی نیز در این بازدید حضور داشتند.
عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی کشور نیز با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار خراسان جنوبی در این دیدار با توجه به خشکسالی‌های پی‌درپی و نو‌پابودن استان خواستار توجه بیشتر به این استان در مقایسه با سایر استان‌ها شد.
قهرمان رشید افزود: رویکرد عدالت‌محوری دولت احمدی‌نژاد اقتضا می‌کند با توجه به فاصله این استان با سایر استان‌ها در اعطای تسهیلات به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و انعطاف‌پذیری لازم، عشق به خدمت و نگرش باز، راهکارهایی برای رونق بیشتر فعالیت‌های اقتصادی و کشاورزی دنبال شود.

/ 0 نظر / 9 بازدید