فعالیت 8 ماهه 7 کمیته تخصصی برگزاری کنگره شهدای شهرستان سربیشه به ثمر نشست

دبیرکنگره سرداران شهدای سربیشه در یادواره 170 شهید شهرستان سربیشه اظهار داشت: امروز فعالیت 8 ماهه 7 کمیته تخصصی برگزاری کنگره شهدای شهرستان سربیشه به ثمر نشست.

به گزارش خبرنگار آوای سربیشه سرهنگ شاهوردی صبح امروز در کنگره شهدای سربیشه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت قیام 15 خرداد گفت: فرارسیدن رحلت امام خمینی(ره) فرصتی مناسب برای برگزاری این یادواره است.

وی تصریح کرد: جلسات ابتدایی این کنگره 31 شهریور سال گذشته برگزارشد و همان زمان برنامه ریزی و شرح وظایف این یادواره در قالب 7 کمیته مشخص شد که امروز پس از گذشت بیش از 8 ماه تلاش و برگزاری 22 جلسه ستادی و 45 جلسه کمیته ای زحمت همه عزیزان به ثمر نشسته است.

دبیرکنگره سرداران شهدای سربیشه افزود: از ابتدای طرح و برنامه ریزی تاکنون کمیته های پشتیبانی، مستندسازی، فضاسازی، چاپ و نشرو... تشکیل و وظایف خود را انجام دادند.

شاهوردی اذعان داشت: به علت نیاز به اطلاعات کل شهدا کمیته مستندسازی از 31 شهریور سال گذشته کار خود را آغاز کرد و کل اطلاعات شهدا در یک نرم افزار به نام "پرنده های همیشه " جمع آوری شد که امروز با حضور همه ی مسئولین وخانواده های معزز شهدا رونمایی می شود.

وی یادآورشد: در کمیته چاپ و نشر کتاب با توجه ضیق وقت و حجم انبوه اطلاعات این کتاب درباره شهدا اطلاعات جمع آوری شده است.

دبیرکنگره سرداران شهدای سربیشه اضافه کرد: کتاب تا پایان سال به چاپ خواهد رسید.

شاهوردی از همه مسئولان، مردم و خیرین بخاطر برگزاری این یادواره تشکر کرد.

گفتنی است: نمایشگاه از جنگ سخت تا جنگ نرم در حاشیه این یادواره از 10 خرداد ماه آغاز به کار کرد و تا پایان امروز برای بازدید علاقه مندان دایر است.

 

/ 0 نظر / 14 بازدید