مابه‌التفاوت حقوق مستمری‌بگیران خراسان جنوبی خردادماه واریز می‌شود

مدیرکل تامین ‌اجتماعی خراسان جنوبی گفت: مابه‌التفاوت پنج درصدی حقوق مستمری‌بگیران استان در خردادماه امسال به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش آوای سربیشه به نقل از ایسنا، مجید درویشی در نشست خبری با اصحاب رسانه در اداره کل تامین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار کرد: براساس پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی و تصویب آن در هیات دولت، از آغاز فروردین‌ماه سال جاری تمامی مستمری‌های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان که تا پایان سال گذشته برقرار شده‌اند، به میزان 25 درصد مستمری آنها در پایان اسفندماه سال گذشته افزایش یافت.

وی با اشاره به اعمال افزایش 25 درصدی حداقل حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی از فروردین سال جاری تصریح کرد: در مورد سایر سطوح مستمری‌بگیران افزایش 20 درصدی حقوق به صورت علی‌الحساب اعمال شده بود که با این مصوبه از فروردین‌ماه سال جاری افزایش 25 درصدی برای این گروه از مستمری‌بگیران اعمال می‌شود.

مدیرکل تامین ‌اجتماعی خراسان جنوبی ادامه داد: مابه‌التفاوت پنج درصدی افزایش مستمری‌های مشمولان این مصوبه در خردادماه امسال به مستمری‌بگیران تامین ‌اجتماعی پرداخت می‌شود.

درویشی خاطرنشان کرد: مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه و اردیبهشت‌ماه سال جاری مستمری‌بگیران به همراه حقوق خرداد‌ماه به حساب بانکی آنها واریز می‌شود.
 
 

 

/ 0 نظر / 11 بازدید