شروع راهپیمایی سربیشه از میدات امام

دعوت ائمه جمعه، مسئولان و نهادهای دولتی ازمردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

صفحه S01 خبر (جنوبی) ، شماره سریال 17200 ، تاریخ انتشار 871121

 

گروه خبر:ائمه جمعه، مسئولان و نهادهای دولتی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ها و پیام های جداگانه از مردم همیشه در صحنه خواستند در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن حضور با شکوهی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه خود عنوان کرده اکنون که به فضل و رحمت الهی با اراده ای پایدار و استوار بر راه دل انگیز و خاطره آمیز دهه فجر سی امین سالگشت انقلاب عظیم اسلامی و آغاز دهه چهارم از حیات شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده ایم ذات مقدس و ربوبی حضرت حق را حمد و سپاس بیکران می گوییم.

امت انقلابی و همیشه در صحنه خراسان جنوبی، چشم ها در حماسه پر شور 22 بهمن ما را نظاره گرند.حضورمان در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب حضوری است که نه تکرار، بلکه لبیکی است به قیام تمام آزاد مردان همیشه تاریخ، این بار نیز مشت محکم ما دهان یاوه گویی نیرنگ صفتان را درهم خواهد کوبید و قلب مالامال از محبت مولای زمان مان (عج) را شاد و مسرور خواهد کرد.

ادامه گزارش حاکی است مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال ساعت 9 صبح در بیرجند از میدان امام خمینی، بشرویه میدان امام خمینی، درمیان میدان فرمانداری، سرایان میدان قدس، سربیشه میدان امام، فردوس فلکه انقلاب، قاین میدان مسجد جامع و نهبندان میدان عاشورا خانه شروع خواهد شد.

/ 0 نظر / 8 بازدید