برگزاری همایش آموزشی کار‌آفرینی زنان سرپرست خانوار کمیته امداد سربیشه

به گزارش خبرنگار آوای سربیشه قریب با اعلام این خبر افزود: این همایش از دیروز با حضور استاد محترم دکتر نسیم یادگار در مجتمع فرهنگی تربیتی غدیر سربیشه آغاز شده و تا فردا ادامه می یابد.

 

وی ادامه داد: این همایش 30 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد به مدت 30 ساعت طی 3 روز آموزش های کار آفرینی و توانمند سازی را فرا می گیرند و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه اهدا خواهد شد.


مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سربیشه هدف از برگزاری این همایش را ایجاد انگیزه در کار، مهارت‌های مدیریت کسب و کار، کار‌آفرینی، اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از تغییرات هدف‌گذاری در کار و زندگی بر شمرد.

قریب با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت جدی بحث اشتغالزایی را در دستور کار خود قرار داده، گفت: ویژگی های کارآفرین نمونه، خودباوری، خوداتکا بودن، نگرش و باور نسبت به کار و تلاش، چگونگی انتخاب و تصمیم گیری در کارها، اصلاح الگوی مصرف و غیره از موارد مطرح شده در این همایش می باشد.
 

/ 1 نظر / 8 بازدید
علیرضا

سلام وقت شما بخیر دوست عزیز آیا می خواهید که گوشه ای از وقت خود را در اینترنت که سپری می کنید به کسب درآمد اختصاص داده و پول درآوردن از دهکده جهانی را یاد بگیرید من در این سایت تعدادی از این راه کارها را جمع آوری کرد ه ام که اگر مایل هستید یک سری به سایت من زده که هم با نظرات خود مرا خوشحال کرده و هم خودت همه چیزو متوجه بشی منتظر حضور گرم شما هستم علیرضا