فرماندار جدید سربیشه معرفی شد

نسخه چاپیارسال به دوستان
فرمانداران سربیشه و درمیان در خراسان جنوبی جابه‌جا شدند

خبرگزاری فارس: در مراسمی فرماندار سربیشه به عنوان فرماندار جدید درمیان و فرماندار درمیان به عنوان فرماندار جدید سربیشه معرفی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از درمیان، آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان درمیان پنجشنبه شب در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد و سید علیرضا حسینی فرماندار سابق جای خود را به رجبعلی براتی فرماندار سربیشه داد.
نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی در این آیین گفت: انقلاب ما ارزش‌هایی را به عالم ارائه کرد که اکنون پس از گذشت 30 سال تبدیل به الگوه‌های واقعی شده و بخشی از نظام‌های جهان متأثر از این حرکت و انقلاب شده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی افزود: آنچه در این نظام انجام شد، خواست و مشیت الهی بود، از این رو همان طور که امام خمینی (ره) فرمود، انقلاب ما یک معجزه الهی بود.
وی در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر غزه، از سرزمین فلسطین به عنوان قلب جهان اسلام یاد کرد و اظهار داشت: حماسه غزه با الهام گرفتن از نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفت و مردم بی دفاع این سرزمین توانستند با تکیه بر الطاف الهی، ارتشی تا به دندان مسلح را به زانو در آورند، کاری که کشورهای عربی در جنگ شش روزه نتوانستند انجام دهند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد: این حضور ارزشمند حاکی از انسجام و یکپارچگی ملت ایران دارد که مایه دلگرمی جهان اسلام و یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اسلام شده است.
ابراهیمی افزود: انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون هر چه افتخار کسب کرده از عنایات حضرت حق و ائمه اطهار بوده، از این رو رسالت ما پس از تشکیل دولت و حکومت اسلامی ایجاد تمدن اسلامی در سطح جهان است.
سید علیرضا حسینی فرماندار سابق درمیان نیز ضمن تشکر از حضور مردم شهرستان درمیان در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی در طول دوره فعالیت خود در این شهرستان گفت: پیاده کردن تفکر انقلابی و اسلامی و اهداف دولت عدالت محور به ویژه تحقق اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی، اصلی‌ترین سیاست فرمانداری در شهرستان درمیان بوده است.
در پایان حکم رجبعلی براتی فرماندار شهرستان سربیشه به عنوان فرماندار جدید درمیان قرائت و همچنین سید علیرضا حسینی به سمت فرماندار جدید سربیشه معرفی شد.

/ 0 نظر / 2 بازدید