انتخاب فرماندار جدید سربیشه

 فرمانداران سربیشه و درمیان جا به جا شدند

صفحه S08 شهرستانها (جنوبی) ، شماره سریال 17203 ، تاریخ انتشار 871126

 

فرمانداران شهرستان های سربیشه و درمیان در جلسات شورای اداری این شهرستان ها تودیع و معارفه شدند.

به گزارش شفیعی از سربیشه مرتضوی استاندار خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: کار را باید برای رضای خدا انجام داد و بهتر است به اعمالمان رسیدگی کنیم قبل از این که دیگران به حساب ما برسند و هیچ عملی بالاتر از خدمت به مردم نیست.

صابری نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این که مجلس 62 جلسه علنی داشته مهم ترین اقدام آن را مربوط به لایحه بودجه 88 عنوان کرد و گفت: این برنامه با هماهنگی دولت تا شب عید اجرایی می شود و مهم ترین پروژه های آن در خصوص احداث راه آهن شرق، باند دوم محور بیرجند- نهبندان و تکمیل سیدسیاهو و رزه است.

براتی فرماندار قبلی سربیشه هم توزیع اعتبارات بر مبنای عدالت، توجه ویژه به مناطق محروم و مرزی، انسجام مجموعه اداری، جلوگیری از موازی کاری، ایجاد اشتغال، راه اندازی 25 اداره و نمایندگی، تلاش برای محو بی سوادی، سامان دهی عشایر، بازسازی گلزار شهدا را از جمله اقدامات انجام شده در دوران تصدی فرمانداری سربیشه عنوان کرد.

حسینی فرماندار جدید سربیشه هم گفت: در این شهرستان زمینه توسعه وجود دارد و بسیاری از امور اساسی انجام شده و امید است در آینده تحول بزرگی در منطقه ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار ما از درمیان در جلسه شورای اداری این شهرستان نیز حسینی فرماندار درمیان تودیع و براتی فرماندار سربیشه فرماندار شهرستان درمیان شد.

مرتضوی استاندار خراسان جنوبی ایران را یک کشور پیشرفته و صاحب علم دانست و گفت: راه و هدف امام سرلوحه دولت نهم قرار دارد و رمز این دولت زنده کردن عدالت است.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: دولت نهم از ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت جلوگیری کرد و باعث وحدت بین اقشار جامعه شد.

حسینی فرماندار قبلی درمیان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی روستاها، جلسات کمیسیون ماده 100 و 99، تعزیرات، شوراهای تامین، اداری، مسکن و غیره را از جمله اقدامات انجام شده در این شهرستان عنوان کرد.

براتی فرماندار جدید درمیان هم به تشریح استعدادها و پتانسیل های بالای این شهرستان پرداخت.

/ 0 نظر / 4 بازدید