نشست کمیسیون تعزیرات آرد و نان شهرستان سربیشه برگزار شد

نشست کمیسیون تعزیرات آرد و نان شهرستان سربیشه برگزار شد نسخه PDF چاپ ارسال به دوست نگارش یافته توسط روابط عمومی   

با حضور مسئول امور آرد و نان شرکت غله و خدمات بازرگانی استان:

نشست کمیسیون تعزیرات آرد و نان شهرستان سربیشه برگزار شد

با حضور رئیس امور آرد و نان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (خراسان جنوبی)، فرماندار و اعضای کمیسیون تعزیرات آرد و نان شهرستان سربیشه، نشست این کمیسیون در دفتر فرماندار شهرستان سربیشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سربیشه، در این نشست که با موضوع بحث و بررسی پیرامون کیفیت، سلامت و شیوه عرضه نان ورسیدگی به تخلفات مربوط به این بخش در سطح شهرستان سربیشه برگزار شد، فرماندار شهرستان سربیشه با ابراز گلایه از کم توجهی و کم کاری برخی از متصدیان و افراد شاغل در نانوائی های سطح شهرستان نسبت به نان به عنوان یکی از ارزشمندترین نعمت های خداوند، پرداخت و اضافه کرد: باید حقوق مردم به عنوان مصرف کنندگان نان، به شکل مناسبی حفظ گردد.

سید علیرضا حسینی ضرورت نظارت دقیق و موشکافانه بر روند آرد توزیعی، شیوه تهیه خمیر و پخت نان با توجه به اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها در آینده نزدیک را بسیار حائز اهمیت دانست و بر نظارت دقیق مسئولین مرتبط در بخش بهداشت و تعزیرات تأکید کرد

در ادامه این نشست به 7 پرونده از تخلفات صورت گرفته شده در حوزه آرد و نان شهرستان سربیشه رسیدگی شد که پس از بحث و بررسی های کارشناسی و مفصل، در مجموع متخلفان به پرداخت سه میلیون و 900 هزار ریال جریمه و جزای نقدی محکوم شدند؛ ضمن آنکه نزدیک به 4 تن سهمیه آرد نانوایان متخلف کسر و  به نانوائی های دیگر اضافه شد.

گفتنی است مهمترین تخلفات صورت گرفته در این پرونده ها مواردی همچون عدم رعایت مسائل بهداشتی، عدم مرغوبیت و کیفیت مناسب نان، عدم رعایت ساعت کاری در نانوائی،  عدم حضور متصدی نانوائی در ساعات عرضه نان و عدم رعایت نوبت مشتریان بوده است.

همچنین در این جلسه به بعضی از مشکلات شبکه توزیع آرد شهرستان رسیدگی و با صدور پروانه و احداث یک مورد نانوایی آزاد پز در شهر سربیشه موافقت گردید.

/ 0 نظر / 15 بازدید