رفع موانع احداث کارخانه فولاد آلیاژاز دستاورهای مهم سفر چهارم رییس جمهور است.

رفع موانع احداث کارخانه فولاد آلیاژاز دستاورهای مهم سفر چهارم رییس جمهور است.

فرماندار شهرستان سربیشه گفت:رفع موانع احداث کارخانه فولاد آلیاژ در شهرستان سربیشه یکی از دستاوردهای مهم سفر چهارم ریاست جمهوری به این شهرستان است.

غلامرضا حسین پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این سفر دکتر احمدی نژاد قول مساعد داده اند که 48 درصد از هزینه های احداث این کارخانه توسط دولت و 51 درصد توسط بخش خصوصی تامین گردد.

وی اظهار داشت: احداث کارخانه فولاد آلیاژ یکی از مصوبات سفرهای قبلی رییس جمهور بوده است که به دلیل عدم استقبال بخش خصوصی تاکنون محقق نشده است که با راهکار دکتر احمدی نژاد در سفر چهارم، موانع مربوط به احداث این کارخانه رفع شد.

فرماندار شهرستان سربیشه گفت: احداث و افتتاح کارخانه فولاد آلیاژ کمک بزرگی در راستای توسعه و رونق صنعت در شهرستان سربیشه خواهد بود و بخش زیادی از مشکلات این منطقه در زمینه اشتغالزایی رفع خواهد شد.

حسین پور خاطر نشان کرد: بدلیل خشکسالی های پیاپی در شهرستان سربیشه که از 14 سال پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد در حال حاضر کشاورزی و دامداری که در گذشته شغل اصلی مردم در این منطقه بوده، چندان کارساز نیست و باید به سوی صنایع و معادن روی آورد.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم سفرهای ریاست جمهوری به شهرستان سربیشه گفت: در طول سفرهای اول تا سوم ریاست جمهوری 75 مصوبه در سربیشه در بخش های مختلف به تصویب رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: در سفر چهارم رییس جمهور بر رفع موانع مصوباتی که از سفرهای گذشته تاکنون محقق نشده است، تاکید کرد.

وی افزود: رییس جمهور در این سفر در خصوص تخصیص اعتبارات جهت احداث استخر سرپوشیده در سربیشه که تاکنون عملیات آن آغاز نشده است، تاکید کرد.

/ 0 نظر / 10 بازدید