قابل توجه دانشجویان سربیشه ای

ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سه مقطع آغاز شد

خراسان امروز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی رضوی از آغاز ثبت نام ورودی این دانشگاه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد.حجة الاسلام والمسلمین محمدباقر فرزانه افزود: دانشگاه علوم اسلامی رضوی با تأکید بر اصالت حوزوی از بین برادران واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد.وی اشاره کرد: ثبت نام این آزمون به صورت اینتر نتی و در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد و داوطلبان می توانند برای ثبت نام در این آزمون، به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی ir . razavi.ac . www مراجعه نمایند.وی با توجه به اینکه برای نخستین بار ثبت نام به صورت اینترنتی صورت می گیرد، گفت: داوطلبان ضمن ثبت اطلاعات خود در سایت دانشگاه، مدارکی را نیز باید به صورت پستی به دانشگاه ارسال نمایند.
وی ادامه داد: آزمون دانشگاه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در روز 18 اردیبهشت و در مقطع دکتری روزهای 26 ، 27 و 28 خرداد 88 برگزار می شود و داوطلبان هر سه مقطع تا پایان 28 اسفند 87 مهلت دارند به سایت دانشگاه مراجعه و ثبت نام نمایند.
وی همچنین تأکید کرد: برای مقطع کارشناسی از بین طلاب پایه 6 و دانش آموزان پیش دانشگاهی شرط سنی قائل شده ایم و در دو مقطع دیگر شرط سنی نداریم.
حجة الاسلام والمسلمین فرزانه درباره آمار پذیرش دانشجو گفت: با توجه به مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دوره کارشناسی در مجموع 200 نفر، دوره کارشناسی ارشد 50 نفر و دوره دکتری 25 نفر ظرفیت خواهیم داشت.رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی به داوطلبان توصیه کرد: جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، داوطلبان سعی کنند در روزهای اولیه ثبت نام به عمل آورند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند، زیرا ممکن است با ترافیک شبکه مواجه شوند.
فرزانه خاطر نشان کرد: دانشگاه برای اولین بار در شرق کشور در رشته های بین الملل و حقوق خصوصی در مقطع دکتری پذیرش دانشجو خواهد داشت. همچنین در این مقطع در رشته های حقوق جزا و جرم شناسی، علوم قرآنی و حدیث و فلسفه و کلام اسلامی همانند دو دوره گذشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت.وی تأکید کرد: در مقطع کارشناسی ارشد نیز در شش رشته حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل و حقوق خصوصی، علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی و در مقطع کارشناسی در هشت رشته حقوق، علوم قرآنی و حدیث، علوم حدیث، تاریخ اسلام، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عربی و فلسفه و کلام اسلامی به صورت اینترنتی ثبت نام به عمل خواهیم آورد.

/ 0 نظر / 2 بازدید