پروژه‌های دهه فجر برای 628 نفر در سربیشه اشتغال ایجاد می‌کند

نسخه چاپیارسال به دوستان
فرماندار سربیشه:
پروژه‌های دهه فجر برای 628 نفر در سربیشه اشتغال ایجاد می‌کند

خبرگزاری فارس: فرماندار سربیشه گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر این شهرستان برای 628 نفر شغل ایجاد می‌شود و 7 هزار و 200 خانوار نیز از خدمات آنها بهره‌مند خواهند شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از سربیشه، رجبعلی براتی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های سربیشه افزود: در دهه فجر امسال در شهرستان سربیشه 101 پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد و 100 میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی پروژه‌های دهه فجر را در قالب تولیدی در بخش کشاورزی، دامداری، اجرای زیر ساخت برای بخش صنعت و تثبیت شغل، خدماتی مانند راه، صدا و سیما، مخابرات، خدمات شهری، برق، بهداشتی، ساختمان دهیاری، اشتغالزایی از محل اعتبارات صندوق‌های زودبازده، فضای آموزشی، احداث انبار کالاهای اساسی و مساجد اعلام کرد و اظهار داشت: در یکی از روزهای دهه فجر با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح پروژه‌های دهه فجر انجام خواهد شد.
فرماندار شهرستان سربیشه سرکشی از خانواده‌های معظم شهداء، برگزاری یادواره شهدا در روستاها، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، حضور مسئولان در روستاها، برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در کل شهرستان و روستاها و بخش‌ها را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در شهرستان سربیشه خواند.
براتی با بیان اینکه در سال جاری یک میلیارد و 600 میلیون ریال به فضاهای مذهبی شهرستان اختصاص یافته است، تصریح کرد: از مبلغ فوق 500 میلیون ریال کمک به احداث مساجد، 600 میلیون ریال کمک به حوزه علمیه سربیشه، 100میلیون ریال به تجهیز و تعمیر دفتر امام جمعه شهرستان و 400 میلیون ریال به بازسازی بقاع متبرکه شهرستان اختصاص یافته است.

/ 0 نظر / 2 بازدید