اولین جلسه کمیته مناسب سازی فضاهای شهری ویژه معلولان در شهرستان سربیشه برگزارشد

در راستای ایجاد فضاهای شهری بدون مانع جهت حضور هرچه بیشتر معلولان در سطح شهر ، کمیته مناسب سازی و رفع موانع شهری شهرستان سربیشه  به ریاست معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرماندار شهرستان سربیشه وبا حضوراعضای کمیته مناسب سازی در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد .

به گزارش خبرنگار آوای سربیشه معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرماندار شهرستان سربیشه در این جلسه به رحمانیت خداوند براستفاده همه مخلوقات از نعمت های الهی اشاره کرد و گفت: نگاه عدالت محور جمهوری اسلامی برگسترش امکانات برای کلیه اقشار جامعه است و باید با مناسب سازی معابر وامکان عمومی  باعث ایجاد فرصتهای برابر برای همه شویم و امکان استفاده همه اقشار جامعه را ایجاد کنیم.

حسن خسرویافزود: ایجاد مسیرهای مناسب در ساختمانهای اداری و عمومی برای تردد جانبازان ومعلولان مهمترین نیاز درسربیشه می باشد و ادارات موظف هستند تا 3 ماه آینده این اقدام مهم را انجام دهند.

مجیدی رییس اداره بهزیستی شهرستان سربیشه نیز به بیان موارد و مشکلات مناسب سازی در سطح شهرستان و ادارات و بانکها و فضاهای عمومی پرداخت و از تمام دستگاههای درخواست کرد تا در جهت برداشت موانع فیزیکی و معماری محیط عمومی شهر اقدامات لازم را انجام دهند.

مجیدی در پایان گفت: اداره بهزیستی سربیشه با تحت پوشش داشتن 1200 پرونده معلول اعم از اجتماعی و توانبخشی، خدمات قابل توجهی را به این قشر جامعه ارائه کرده است.

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
شارژ ارزان

فروش شارژ ايرانسل و همراه اول با تخفيف 20درصد شارژ 10 توماني را 8 تومان بخريد http://baransharj.tk