هزار مددجوی بهزیستی سود سهام عدالت دریافت کردند

 هزار مددجوی بهزیستی سود سهام عدالت دریافت کردند

صفحه S03 جامعه (جنوبی) ، شماره سریال 17210 ، تاریخ انتشار 871205

 

رضاپور- سود سهام عدالت به 13 هزار نفر از خانواده بهزیستی پرداخت شد.مدیرکل بهزیستی گفت: توزیع سود سهام عدالت بین مددجویان بهزیستی استان از چند روز پیش آغاز شده و تا کنون 13 هزار و 332 نفر سود سهام دریافت کرده اند. به گزارش روابط عمومی این سازمان، محمد حسن اکبری مطلق افزود: کل مددجویانی که در مرحله اول و دوم سهام عدالت دریافت کرده اند 17 هزار و 518 نفر هستند که پیش بینی می شود با سرعت بسیار خوبی که روند پرداخت سود سهام عدالت دارد طی روزهای آتی همه آن ها سود سهام خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به این که بر اساس آخرین آمار، سود سهام در شهرستان بیرجند به 4 هزار و 527 و در قاین به یک هزار و 547 نفر پرداخت شده گفت: در نهبندان یک هزار و 315 نفر، در سرایان یک هزار و 262 و در سربیشه 470 نفر موفق به دریافت سود سهام خود شده اند.وی از پرداخت سود سهام به یک هزار و 337 مددجوی بهزیستی شهرستان فردوس خبر داد و افزود: در بشرویه 891 نفر، آرین شهر 355 و در حاجی آباد 460 نفر سود سهام خود را دریافت کرده اند.وی خاطرنشان کرد: 500 مددجو در شهرستان درمیان و 590 نفر در خضری دشت بیاض نیز سود سهام عدالت گرفته اند.اکبری مطلق توزیع سهم عدالت را از اقدامات خوب دولت نهم برشمرد و ادامه داد: حمایت از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه، از جمله دغدغه های دولت است. وی توزیع عادلانه درآمد را از مهم ترین شاخص های توسعه دانست و گفت: توزیع سهام عدالت توسط دولت نهم با این هدف و به منظور تحقق شعار عدالت محوری انجام می شود.

/ 1 نظر / 3 بازدید
زادمهرمهرآفرین( حسن توکلی رودسری )

بانام خداوند مهرآفرین... بر فردوسی بزرگ ، بی کران درود... به نام نامی مهر ایران بزرگ... ...بابزرگداشت ( احترام ) به فرهنگ والای ایران بزرگ پارسی ، درود... ****کاربرد واژه های بیگانه ،سرافرازی ؟یاگدائی و پستی ؟****